شیمیایی آمریکا قرارداد آمریکایی نیروی هوایی

شیمیایی: آمریکا قرارداد آمریکایی نیروی هوایی نیروی دریایی پایگاه هوایی تجهیزات نظامی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی جهت بعضی زنان مطلقه نمی‌توان از بین بردن کرد ، جنبه‌های مثبت و منفی از بین بردن «طلاق» از شناسنامه

عضو هیات علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه یزد با اشاره به پیشنهاد از بین بردن ثبت «طلاق» از شناسنامه گفت: زیاد کردن اعتماد به نفس در افرادی که در زندگی گذشته خ

جهت بعضی زنان مطلقه نمی‌توان از بین بردن کرد ، جنبه‌های مثبت و منفی از بین بردن «طلاق» از شناسنامه

جنبه های مثبت و منفی از بین بردن «طلاق» از شناسنامه/ جهت بعضی زنان مطلقه نمی توان از بین بردن کرد

عبارات مهم : زندگی

عضو هیات علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه یزد با اشاره به پیشنهاد از بین بردن ثبت «طلاق» از شناسنامه گفت: زیاد کردن اعتماد به نفس در افرادی که در زندگی گذشته خود شکست خورده اند با از بین بردن کلمه «طلاق» از شناسنامه زیاد کردن می یابد و این امر از نقاط قوت اجرای این طرح می تواند باشد.

ایسنا نوشت:ملیحه مندگاری با اشاره به جنبه های مثبت و منفی این طرح هم جهت زنان و مردان افزود: از طرف دیگر اگر طرفین صداقت را در بیان زندگی گذشته خود رعایت نکنند، این اوضاع چندان مطلوب نخواهد بود. در زندگی یکسان هر دو طرف حق دارند که اطلاع داشته باشند که شخص در زندگی گذشته اش چه وضعیتی داشته و اصلا چه اتفاقی جهت او افتاده است که زندگی یکسان او منجر به طلاق شده است است.

جهت بعضی زنان مطلقه نمی‌توان از بین بردن کرد ، جنبه‌های مثبت و منفی از بین بردن «طلاق» از شناسنامه

عضو هیات علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه یزد گفت: ممکن است فردی جهت دفعه سوم یا چهارم نیز ازدواج منجر به طلاق داشته باشد. البته جهت مردان نیز ثبت نشدن طلاق در شناسنامه زنان می تواند پیامدهای مثبتی داشته باشد. جهت مثال شاید جهت مردان چندان خوشایند نباشد که در شناسنامه همسرشان اثری از زندگی گذشته و نامی از فرد طلاق گرفته ببینند. ثبت نشدن این اطلاعات می تواند شرایط را جهت شروع دوباره در زندگی زناشویی فراهم کند و جهت هر دو طرف مثبت تر باشد.

وی گفت: اجرای این طرح راجع به خانواده هایی که دارای فرزند هستند امکان پذیر نخواهد بود. این طرح صرفا می تواند جهت زنانی اجرا شود که از زندگی گذشته ارزش فرزندی ندارند در غیر اینصورت نمی توان نام پدر فرزند را از شناسنامه مادر از بین بردن کرد.

عضو هیات علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه یزد با اشاره به پیشنهاد از بین بردن ثبت «طلاق» از شناسنامه گفت: زیاد کردن اعتماد به نفس در افرادی که در زندگی گذشته خ

ملیحه مندگاری پذیرش اجتماعی نسبت به طرح از بین بردن ثبت طلاق از شناسنامه را مثبت آینده نگری کرد و گفت: از آنجایی که زنان در بحث طلاق به لحاظ اجتماعی زیاد متضرر می شوند و آسیب می بینند؛ به نظر می رسد از این طرح استقبال کنند. با این وجود این طرح در صورتی می تواند موفق باشد که زنان نسبت به زندگی گذشته خود «صداقت» را رعایت کنند.

واژه های کلیدی: زندگی | فرزند | مردان | شناسنامه | شناسنامه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs