شیمیایی آمریکا قرارداد آمریکایی نیروی هوایی

شیمیایی: آمریکا قرارداد آمریکایی نیروی هوایی نیروی دریایی پایگاه هوایی تجهیزات نظامی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی 130 هزار نفر در صف دریافت وام ازدواج / سلطانی‌فر اعلام کرد

وزیر ورزش و جوانان گفت: در دولت یازدهم حجم پرداخت وام ازدواج جوانان 3.5 برابر شده است است. 

130 هزار نفر در صف دریافت وام ازدواج / سلطانی‌فر اعلام کرد

سلطانی فر اعلام کرد: 130 هزار نفر در صف دریافت وام ازدواج

عبارات مهم : ازدواج

وزیر ورزش و جوانان گفت: در دولت یازدهم حجم پرداخت وام ازدواج جوانان 3.5 برابر شده است هست.

به گزارش ایسنا، مسعود سلطانی فر در آیین اختتامیه اجرای طرح ضربتی وام ازدواج که در بانک مرکزی برگزار شد، اظهار داشت: شبکه بانکی کشور در یک طرح بسیار موثر و به صورت ضربتی شرایطی فراهم کردند که زوج های زیادی در کشور زمینه تشکیل خانواده و ازدواج آنها فراهم شود.

130 هزار نفر در صف دریافت وام ازدواج / سلطانی‌فر اعلام کرد

وزیر ورزش و جوانان یادآور شد: پارسال در جریان بررسی بودجه در دولت، رییس کل بانک مرکزی اصرار داشت که تعهد کم کردن صف وام ازدواج به کمتر از 50 هزار نفر برداشته شود ولی نظام بانکی به گونه ای برنامه ریزی می کند که این صف از بین برود.

وی افزود: اکنون 130 هزار نفر در صف وام ازدواج هستند که اگر روند کار در بانک ها سرعت گیرد، این صف از بین می رود.

وزیر ورزش و جوانان گفت: در دولت یازدهم حجم پرداخت وام ازدواج جوانان 3.5 برابر شده است است. 

دکتر سلطانی فر با مرور کارنامه دولت یازدهم در زمینه وام ازدواج گفت: در سال اول دولت یازدهم 2900 میلیارد تومان وام ازدواج پرداخت شد که این رقم پارسال با سقف 10 میلیون تومان به 9 هزار و 800 میلیارد تومان رسید که رشد 3.5 برابری را نشان می دهد.

سلطانی فر این رشد را نشانه اهتمام دولت یازدهم در امور جوانان دانست و گفت: اگر نظام بانکی بتواند تا آخر سال همه متقاضیان وام ازدواج را پاسخ دهد، شرایطی بوجود می آید که جمع بیشتری از جوانان تشکیل خانواده دهند.

وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: با وجود آنکه گفته می شود بخش جوانان در دولت یازدهم بخاطر شرایط خاص مستقل اداره نشده و مغفول مانده و ورزش بر امور جوانان سیطره یافته، آمار پرداخت تسهیلات ازدواج در دولت یازدهم بیانگر رد این ادعاست.

130 هزار نفر در صف دریافت وام ازدواج / سلطانی‌فر اعلام کرد

وی ادامه داد: امروز بیش از 2 هزار شرکت مردم نهاد داریم که در شروع دولت یازدهم کمتر از 100 مورد بود و برنامه ریزی ما بر این است که این تعداد تا آخر دولت دوازدهم به 5 هزار سمن برساند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر سلطانی فر افزود: در ابتدای دولت یازدهم، منزل جوان فعالی در هیچ استان و شهرستانی نداشتیم و هر منزل جوانی که دولت آقای خاتمی ایجاد شده است بود، در دولت های نهم و دهم تعطیل شده است بود ولی اکنون تعداد این منزل ها به 50 مورد رسیده است تا به فضایی جهت رشد و توسعه و حل پرسشها جوانان تبدیل شود.

وزیر ورزش و جوانان گفت: در دولت یازدهم حجم پرداخت وام ازدواج جوانان 3.5 برابر شده است است. 

وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: یکی دیگر از اقدام های وزارت ورزش و جوانان جهت تحکیم بنیان های زندگی جوانان، استفاده از توان بخش شخصی در عرصه روانشناسی بود که دفاتر مشاوره و ازدواج را گسترش دادیم و از تعداد 20 دفتر در سال 92 به بیش از 250 دفتر در سراسر کشور رساندیم.

واژه های کلیدی: ازدواج | جوانان | خانواده | دولت یازدهم | مسعود سلطانی فر | وزارت ورزش و جوانان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs