شیمیایی آمریکا قرارداد آمریکایی نیروی هوایی

شیمیایی: آمریکا قرارداد آمریکایی نیروی هوایی نیروی دریایی پایگاه هوایی تجهیزات نظامی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار علمی و آموزشی تشخیص بیماریهای سیستم ایمنی بدن به وسیله هوش مصنوعی

مایکروسافت با همکاری یک شرکت بیوتکنولوژی و با بهره‌مندی از هوش مصنوعی، قصد دارد بیماری‌های خود ایمنی سیستم ایمنی بدن را تشخیص دهد. 

تشخیص بیماریهای سیستم ایمنی بدن به وسیله هوش مصنوعی

تشخیص بیماریهای سیستم ایمنی بدن به وسیله هوش مصنوعی

عبارات مهم : ایمنی

مایکروسافت با همکاری یک شرکت بیوتکنولوژی و با بهره مندی از هوش مصنوعی، قصد دارد بیماری های خود ایمنی سیستم ایمنی بدن را تشخیص دهد.

به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایت آی تی پروپورتال، این روزها که غول های تکنولوژی در سراسر دنیا بدنبال بهره مندی هرچه زیاد از فناوری هوش مصنوعی در عرصه های متفاوت علم و دانش هستند، هم اکنون شرکت مایکروسافت از همکاریهای خود در این رابطه با یک شرکت فعال در زمینه بیوتکنولوژی خبر داده است.

تشخیص بیماریهای سیستم ایمنی بدن به وسیله هوش مصنوعی

مایکروسافت با شرکت اداپتیو که در زمینه ساخت و توسعه محصولات بیوتکنولوژیک فعالیت می کند و در شهر سیاتل آمریکا مستقر شده، شروع به همکاری کرده است تا بتوانند با استفاده از فناوری هوش مصنوعی، محصول جدیدی را طراحی و تولید کنند که بتواند با انجام یک آزمایش خون ساده، امراض و اختلالات خود ایمنی سیستم ایمنی بدن بیماران را به طور دقیقی بررسی کرده و تشخیص دهد.

بر اساس گزارش های Geekwire، این غول تکنولوژی صدها میلیون دلار در این پروژه عظیم سرمایه گذاری کرده است چراکه مدیران این دو شرکت بر این باورند که در صورت موفقیت و دستیابی به این محصول، تحول بزرگی در علم پزشکی، تشخیص بیماری و درمان آن بوجود خواهد آمد. بنابراین این پروژه هرچقدر هم پرهزینه و سخت بنظر برسد، مایکروسافت با همکاری شرکت اداپتیو تصمیم گرفته اند که در جهت کمک به علم پزشکی چنین سرمایه گذاری هنگفتی را انجام بدهند.

مایکروسافت با همکاری یک شرکت بیوتکنولوژی و با بهره‌مندی از هوش مصنوعی، قصد دارد بیماری‌های خود ایمنی سیستم ایمنی بدن را تشخیص دهد. 

اختلالات خود ایمنی زمانی بوجود می آید که سیستم ایمنی بدن انسان علی رغم هوشمندی های پیچیده ای که دارد، تحت تاثیر فاکتورها و عوامل مختلفی دچار بحران و اختلال می شود بدهید ترتیب سیستم ایمنی بدن و عموما گلبول های سفید با خود بعنوان بیماری برخورد کرده و دچار تضعیف عملکرد خود می شوند.

هم اکنون دانشمندان و متخصصان علم هوش مصنوعی معتقدند که با استفاده از فناوری هوش مصنوعی می توانند به کمک سیستم ایمنی بدن افراد آمده و این امراض را به سرعت بیشتری تشخیص داده و به درمان آن بپردازند.

واژه های کلیدی: ایمنی | سیستم | محصول | همکاری | بیماری | فناوری | محصولات | هوش مصنوعی | مایکروسافت | تشخیص بیماری | شرکت مایکروسافت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs