شیمیایی آمریکا قرارداد آمریکایی نیروی هوایی

شیمیایی: آمریکا قرارداد آمریکایی نیروی هوایی نیروی دریایی پایگاه هوایی تجهیزات نظامی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (561)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (561)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (561)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

سلامی دوباره خدمت همه شما عزیزان و همراهان. مانند هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. ممنون از اینکه امروز هم همراه ما هستید.

دنیای الناز شاکردوست این روز ها کاملاً خواهرانه است و روزی نیست تصویری از خود در کنار الیکا زن به اشتراک نگذارد. امیدواریم هر لحظه کنار هم خوش باشند. توصیه قابل ذکر دیگری نیست، جز اینکه دقتی اندک بر صورت الیکا زن میتواند صورت ارگانیک الناز پیش از تغییرات را برایتان ترسیم کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (561)

بارانا بهادری موسیقی را شروع کرده و دوست دارد پا جای پای پدرش بگذارد. امیدواریم بارانای عزیز همواره موفق باشد و روح مادرش نیز شاد باشد.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

نیلوفر پارسا بازیگر درجه دوی سینما و تلویزیون در این ویوی قشنگ که شاهدش هستید. سریال “آوای باران” حسین سهیلی زاده مطرح ترین نام در کارنامه ی نیلوفر است.

استوری ای که مجید خراط ها روز گذشته در اینستاگرامش گذاشت و جامعه هنری را خوشحال کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (561)

تصویری چپکی که آرام جعفری از کودکی هایش به اشتراک گذاشته بود که ما زحمت کشیدیم و ان را درست کردیم. هر لحظه جور کم کاری های عزیزان را ما باید بکشیم.

عجب! مرسی از توضیح روشنگرانه ات علیرضا جان!

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

سلفی محسن فروزان و همسرش در یک کافه که با توجه به نوع پوشش عزیزان میتوان حدس زد که یکی از کافه های کلوب انقلاب است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (561)

سعید عرب با این استوری اعلام کرد که پورشه خریده و رفته تعویض پلاک تا سندش را اوکی کند.

آرش جان این تصویر زیاد موجب تهوع می شود تا توهم. از لحاظ دیداری ذهن را اذیت میکند.

شیرینی اینستاگرام تازه تازه به دهن هومن سیدی مزه کرده و باعث شده است ذات جلف خود را عیان کند.

بهاره رهنما در دو ماه بلایی نماند که بر سر همسرش نیاورد. او را وارد تئاتر و بازیگری کرد و حالا دارد به زور خواننده اش میکند. اگر یک فیلمنامه هم بنویسد دیگر همه چیز کامل میشود!

امیرحسین آرزوی بزرگ با این تصویر بانمک از بچگی هایش از کسانی که تولدش را تبریک گفته بودند تقدیر و قدردانی کرد.

سلفی امید حاجیلی در کنار محمد علیزاده، حامد همایون و سایر عزیزان در حاشیه یک دورهمی کاری.

حمید جان جسارتاً گردش زمین و صبح شدن چه چیز خنده داری در خود دارد؟!

السا فیروز آذر و رفیقی که بی خبر پیش رویش ظاهر شده است است.

سیروان با اتمام دوره آموزشی به مرخصی آمده است.

بابا بهره مند شونده از هر بهار! بابا خفن استایل لاکچری تیریپینگ!

محسن جان کار شما از این حرف ها گذشته، هر کاری بکنی دیگر بد نیست.

آخرین تصویرهای از دیده شدن یک عقاب ایرانی نادر در سواحل کالیفرنیا.

مریم معصومی در اکران شخصی فیلم “خالتور” ساخته تجاری و کمدی آرش معیریان که چشم به فتح گیشه دارد.

سلفی آتیلا حجازی و جان جانان اش که ماشاالله جهت خود خانمی شده است هست. یادمان می آید که در روزهای بیماری و فوت ناصر خان نوزادی کوچک بود.

وقتی سر زده وارد خوابگاه پسران میشوی.

جایزه عالی ترین جایگیری ماه هم میرسد به عزیزی که پشت ماهور و سحر صورتش را پوشانده. واقعاً دمش گرم :))

اندیشه فولادزره.. ببخشید، فولادوند با اکسسوری جدیدش که گویا مد تازه عزیزانِ روشنفکر است و از این به بعد دختران زیادی را با این سر بند ها در اطراف میدان انقلاب و تئاتر شهر خواهیم دید.

همسر شیلا خداداد با اکانت مشترکی که با همسرش دارد، تولد شیلا خداداد را تبریک گفت. هر لحظه برایم پرسش بوده که آیا اینستاگرام اکانت یا گوشی عزیزان را بلاک نمیکند! چون لاگین بودن یک اکانت با دو گوشی یکی از موارد غیرامنیتی این شبکه اجتماعی است و مواردی زیادی را دیده ایم که به این علت از جانب اینستاگرام بلاک شده است اند. مگر اینکه همه این ها سرکاری باشد و شیلا خودش از طرف دکتر به خودش تبریک گفته است!

گشت و گذار خانوادگی الیکا عبدالرزاقی در کنار همسر و خانواده عزیزش.

سلفی نگین معتضدی در کنار ترلان پروانه و سایر همکاران در پشت صحنه کار جدیدشان. نگین زن ما به آن چیزی که دورش جمع شده است اید تا گرم شوید، شومینه می گوییم. بخاری آنی است که از پشتش یک لوله خارج میشود و درون سوراخ میرود!

سیروس خان گرجستانی پیشکسوت طنز سینما و تلویزیون در حاشیه اکران شخصی فیلم “خالتور”. هنرنمایی عمو سیروس در سریال “متهم گریخت” ساخته رضا عطاران هیچگاه از یاد و خاطراتمان نخواهد رفت.

یکتا ناصر میهمان برنامه کتاب باز سروش صحت شده است بود که تصویر مربوط به آن را می بینید.

شهره زن جسارتاً این رنگ طلایی که در تصویر موج میزند به خاطر افکت ها و تغییرات گرافیکی است وگرنه آن قدر ها هم درختان زرد نشده اند.

علی کریمی در کنار تنها مربی ای که میتواند از بعد علی کریمی بر بیاید!

صالح میرزا آقایی با گریم متفاوت اش در منزل طباطبایی های کاشان، در پشت صحنه سریال “بانوی عمارت” به کارگردانی عزیزالله حمید نژاد که در کاشان در حال ساخت است.

حادثه ای تلخ دیگر ملت کشور عزیزمان ایران را عزادار کرد و این بار به سوگ مرزبانان عزیزمان در مرز چالدران که به دست اشرار به شهادت رسیدند، نشسته ایم. امیدواریم روزی بیاید که دیگر هیچ مادری به خاطر درگیری و جنگ، به داغ فرزندش ننشیند. ممنون از علی مسعودی بخاطر این پستی که به یاد این عزیزان گذاشته است.

پوریا پورسرخ با لباسی که کاملا با فضای فیلم هماهنگ بود، به اکران شخصی فیلم “خالتور” رفت. پوریا در این فیلم بازی هم کرده است.

این ها هیچکدام غمگین نیستند، غمگین این است که بازیگران و صورت های معروف وطنمان هنوز هم سلفیِ “مثلا حواسم نیست” میگیرند.

مونا فرجاد به تماشای هنرنمایی خواهرش مارال در نمایش “طپانچه خانم” نشسته بود، در روز هایی که خودش در حال درخشیدن با نمایش “کلنل” است.

افتخار می کنیم به محمد احمدزاده و پیمان حسینی که نام کشور عزیزمان ایران را در مراسم برترین های فوتبال ساحلی دنیا به گوش همه رساندند و جزو برترین های این ورزش در دنیا لقب گرفتند. تبریک بی آخر به این عزیزان و اعضای تیم دوست داشتنی فوتبال ساحلی کشورمان.

مطلب امروز هم به آخر رسید. از همراهی تان بسیار سپاسگزاریم. تا فردا، خداوند یار و نگهدارتان.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | تلگرام | تصویری | روز گذشته | اینستاگرام | شبکه اجتماعی | الیکا عبدالرزاقی | اخبار فرهنگی و هنری

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (561)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (561)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs