شیمیایی آمریکا قرارداد آمریکایی نیروی هوایی

شیمیایی: آمریکا قرارداد آمریکایی نیروی هوایی نیروی دریایی پایگاه هوایی تجهیزات نظامی اخبار بین الملل

مردم منتظر دیدار روحانی- ترامپ در نیویورک‌اند یا نه؟!

معاون دفتر رییس جمهوری گفته «انتظار دیدار روحانی- ترامپ را ایجاد نکنیم چون اگر اتفاق نیفتد مردم ناراحت می شوند». ولی آیا مردم منتظر آن‌اندکه اگر رخ ندهد ..

ادامه مطلب

به‌جای تسویه حساب‌های سیاسی به‌دنبال هم‌گرایی باشیم / نوبخت

رئیس شرکت برنامه و بودجه گفت: به‌جای تسویه حساب های سیاسی، به‌دنبال ایجاد فضای براق و هم‌گرایی در جهت منافع ملی باشیم. نوبخت: به جای تسویه حسا..

ادامه مطلب

تحقق شعار سال به همگرایی همه دستگاه‌ها نیاز دارد / صادقی

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: تحقق شعار سال یعنی حمایت از تولید ملی به یک عزم جدی، همه‌جانبه و همگرایی همه دستگاه‌های نظام نیاز دارد. ..

ادامه مطلب

پروسه‌ای طی شده است که امید مردم را به ناامیدی تبدیل کند / آذر منصوری

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: پروسه‌ای طی شده است که امید مردم را به ناامیدی تبدیل کند. اوضاع امید در کشور نگران‌کننده بوده و هست. آذر منص..

ادامه مطلب

حوادث خیابان پاسداران به هیچ وجه منتسب به جریان دراویش نیست / وزیر کشور

وزیر کشور با بیان اینکه جریان دراویش را جریانی عاقلانه، منطقی و معتدل می‌نامیم، اظهار کرد:‌ به هیچ وجه حوادث دوشنبه شب خیابان پاسداران را به این جریان منتسب ..

ادامه مطلب

نباید تریبون‌ها را به کسانی داد که شعور مردم را دست کم می‌گیرند / محبیان

موسس حزب نواندیشان گفت: نباید تریبون‌ها و میکرفون‌ها را به کسانی داد که یا شعور مردم را دست کم می‌گیرند یا جهت منافع فردی و جناحی امید به آینده بهتر را در..

ادامه مطلب

فساد تمام کشور را آلوده کرده است/ پرداخت ۴۵هزار میلیارد یارانه خاکی است که احم

نماینده مردم دماوند در مجلس بر لزوم اتحاد و تعامل در کشور تاکید کرد و گفت: تابلو دوران اصلاحات و تابلو دولت مهرپرور را کنار هم بگذارید و بعد شاخص‌ها را مق..

ادامه مطلب

آغاز مراسم ساعت ۱۷ ، شرح مراسم تحلیف روحانی

مراسم تحلیف دوازدهمین رییس جمهور جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران ساعت ۱۷ در مجلس شورای اسلامی و با حضور ۱۲۰۰ مهمان داخلی و خارجی تا ساعتی دیگر برگزا..

ادامه مطلب

یک بام و دو هوا، از مینو خالقی تا تتلو

«این که کاری به گذشته افراد ندارند و به آسانی می‌پذیرند که او توبه کرده، رویکرد مناسبی است ولی آیا این رویکرد، فقط مشمول بر اصولگرایان است و اگر کسی، حتی تتل..

ادامه مطلب