شیمیایی آمریکا قرارداد آمریکایی نیروی هوایی

شیمیایی: آمریکا قرارداد آمریکایی نیروی هوایی نیروی دریایی پایگاه هوایی تجهیزات نظامی اخبار بین الملل

نشانه اسکار از افزودن بخش «فیلم محبوب مردم» چیست؟

این روزها آکادمی علوم و هنرهای سینمایی موسوم به اسکار منشتر شدن خبر افزودن بخش جدیدی با عنوان «فیلم محبوب مردم» (Outstanding Achievemeni- Popular Film) ..

ادامه مطلب

سینما جهت «‌از ما بهتران» ‌است / مرجانه گلچین

«مرجانه گلچین» از بازیگران آشنا شده است سینما و تلویزیون کشورمان است که اخیراً با مجموعه «شب عید» مهمان خانه‌های مردم شده است است. مرجانه..

ادامه مطلب

همکاری تازه و کنجکاوی‌برانگیز جیک جیلنهال، رنه روسو و دن گیلروی

«شبگرد» (۲۰۱۴) را به‌راحتی می‌توان یکی از عالی ترین فیلم‌های کارنامه جیک جیلنهال قلمداد کرد؛ فیلمی انتقادی و هراس‌انگیز که متأسفانه در فصل جوایز سال ..

ادامه مطلب

نگاهی به 4اثر هنری که از آثار ادبی الهام گرفته اند

بسیاری از ما بعد از آخر یک بخش خیره کننده از یک داستان، می خواهیم داستان برای مان به گونه ای ادامه پیدا کند و بتواند وارد قلمروی زندگی فیزیکی شود. اگر ..

ادامه مطلب

انجام امور فنی ، تدوین «زنانی که با گرگها دویده‌اند» تمام شد

تدوین «زنانی که با گرگها دویده اند» به آخر رسیده و با انجام آخرین مراحل فنی این فیلم آماده حضور در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر می‌شود.  ..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (561)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

عکس ، چشم‌های وحشتناک بازیگر مشهور

در این گزارش تصویری از چشم های عجیب و ترسناک صابر ابر بازیگر مشهور کشورمان را مشاهده می کنید. چشم های وحشتناک بازیگر مشهور/عکس عبارات م..

ادامه مطلب

عکس ، همسر امین حیایی با پوشش چتربازی!

آفتاب | چتربازی | همسر امین حیایی | اخبار فرهنگی و هنری همسر امین حیایی با پوشش چتربازی!/عکس عبارات مهم : آفتاب همسر امین حیایی..

ادامه مطلب