شیمیایی آمریکا قرارداد آمریکایی نیروی هوایی

شیمیایی: آمریکا قرارداد آمریکایی نیروی هوایی نیروی دریایی پایگاه هوایی تجهیزات نظامی اخبار بین الملل

مصرف کافئین موجب لاغری نمی‌شود!

به گزارش فارس، تولیدکنندگان بعضی مکمل های لاغری که حاوی کافئین هستند، می گویند این ترکیب به کم کردن اشتها و وزن کمک می کند. ولی تحقیقاتی که اخیرا در م..

ادامه مطلب

تشخیص سرطان کبد با آزمایش دی.ان.اِی میسر شد

محققان کلینیک «مایو» در واشنگتن آمریکا شیوه جدیدی را جهت تشخیص سرطان کبد با استفاده از نشانگرهای دی.ان.اِی به نتیجه رساندند. تشخیص سرطان کبد..

ادامه مطلب

۵ خوراکی که عامل نفخ و بزرگی شکم هستند

گروهی از افراد با وجود داشتن وزن متعادل، شکم نسبتا بزرگی دارند، ریشه این مسئله مربوط به هضم مواد غذایی است که در طول روز مصرف می‌کنند. ۵ خوراک..

ادامه مطلب

چرا در فصل زمستان چاق‌ می‌شویم؟

متخصصان علوم پزشکی کانادا در یک مطالعه تازه به بررسی علت زیاد کردن وزن در فصل زمستان پرداختند. چرا در فصل زمستان چاق می شویم؟ عبارات مهم..

ادامه مطلب

صبحانه نخوردن موجب اختلال در ساعت بدن می شود

مطالعه تازه نشان می دهد از بین بردن وعده صبحانه می تواند ساعت درونی بدن را مختل کرده و موجب اضافه وزن شود، حتی اگر فرد در ادامه روز بیش از اندازه مواد ..

ادامه مطلب

کودکان زیاد درگیر می‌ شوند ، زیاد کردن شیوع آلرژی در جهان

یک فوق‌تخصص آلرژی گفت: وضع حمل به روش سزارین، مصرف شیرخشک یا شیر گاو، عوض کردن شیوه زندگی و زندگی شهر نشینی و تغذیه از مواد غذایی کارخانه‌ای از علل شی..

ادامه مطلب

استقامت عضلانی زنان زیاد از مردان است

مردان ممکن است سریع‌تر و قوی‌تر باشند ولی علم می‌گوید عضلات زنان می‌تواند فعالیت‌های طولانی‌تر را تحمل کند و زنان از فعالیت‌های فیزیکی طولانی، کمتر خسته می‌شوند..

ادامه مطلب

هر ایرانی هر سال ۵۰ دلار دارو مصرف می کند

رییس انجمن علمی داروسازی کشور عزیزمان ایران ضمن هشدار نسبت به مصرف زیاد داروهای مسکن و آنتی‌بیوتیک در کشور گفت :هر ایرانی هر سال ۵۰ دلار دارو مصرف می کند ..

ادامه مطلب

تب کریمه به استان پایتخت کشور عزیزمان ایران نرسید / دامپزشکی

مدیرکل دامپزشکی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه مردم گوشت قرمز مورد نیاز خود را از فروشگاه های مجاز و دارای پروانه خریداری کنند گفت: گو..

ادامه مطلب